Praca - Technik Utrzymania Budynku

szukaj
Oferta z dnia: 31 maj 2024
poleć znajomemu
ENGIE Services Sp. z o.o.
Technik Utrzymania Budynku
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie sprawności systemów i urządzeń technicznych tj.: elektryka, klimatyzacja, wentylacja, sanitarne, grzewcze, ppoż., gaz lub inne w zależności od obiektu

  • Wykrywanie i usuwanie usterek

  • Obsługa zgłoszeń awarii

  • Cykliczne przeglądy

  • Wymiana elementów eksploatacyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie bądź wykształcenie techniczne w kierunku wyżej wymienionych instalacji

  • Uprawnienia SEP G1

  • Umiejętność diagnozowania usterek instalacji

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Min. podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)

  • Komunikatywna znajomość jęz. polskiego

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP G2, G3

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej za 1 zł z możliwością dołączenia członków rodziny

  • Dostęp dla dwóch osób do platformy nauki języków eTutor

  • Karta Multisport już od 21 zł

  • Premię stażową

  • Płatny program poleceń od 2000 brutto

  • Finansowanie szkoleń i egzaminów SEP, UDT i inne

  • Niezbędne narzędzia i odzież do pracy

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

  • Pracę we wspierającym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą

  • Kulturę organizacyjną firmy opartą na wartościach i kapitale ludzkim

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy, oraz nabycie nowych umiejętności zawodowych

Oferta nieaktualna