Praca - Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398572
szukaj
Oferta z dnia: 31 maj 2024
poleć znajomemu
Legs Sp. z o.o.
Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Pomoc w tworzeniu i realizacji Polityki BHP w organizacji, zapewnienie zgodności działań firmy z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Opracowanie standardów BHP, udział w opracowywaniu i wdrażaniu wymaganych instrukcji i procedur.

  • Dokonywanie analiz stanu BHP, proponowanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy.

  • Pomoc w prowadzeniu rejestrów, i szkoleń BHP, przydziału ubrań roboczych oraz środków ochrony indywidualnej.

  • Przeprowadzanie bieżących audytów z zakresu BHP, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych.

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska.

  • Przeprowadzanie bieżących audytów z zakresu BHP, dokonywanie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, prowadzenie dochodzeń powypadkowych z analizą przyczyn źródłowych.

  • Monitoring działań niebezpiecznych i potencjalnie wypadkowych oraz podejmowanie akcji zapobiegawczych do wszelkich niezgodności.

  • Przygotowywanie dokumentacji do wydania decyzji, pozwoleń związanych z BHP i ochroną środowiska oraz wymaganych prawem sprawozdań i raportów z ochrony środowiska.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, nastawienie na realizację celów.

Mile widziane:

  • Uprawnienia Ppoż

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i stabilnej sytuacji finansowej,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin,

  • Regularność i terminowość wypłat,

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premie uznaniowe,

  • Opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie grupowe WARTA,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Dofinansowanie dojazdu do pracy

Oferta nieaktualna