Praca - Operator maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398464
szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn
miejsce pracy: Tychy/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 8065
Zakres obowiązków:

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn.

  • Obsługa maszyn
  • Montaż komponentów
  • Kontrola jakości

Oczekiwania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym/ 4-brygadowym
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stawka podstawowa 27 zł brutto/h
  • Dofinansowanie posiłków 300 zł miesięcznie
  • Premia roczna do 2000 zł!
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach
  • Dogodna lokalizacja – przystanek autobusowy tuż pod samą firmą!
  • Akcja promocji zdrowia – dbając o zdrowie pracowników, firma dodatkowo przeprowadza cykliczne Akcje Promocji Zdrowia, dzięki temu załoga firmy może korzystać z różnych badań bądź zabiegów
  • Imprezy integracyjne dla pracowników
  • Pakiet benefitów ManpowerGroup: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe oraz szereg zniżek pracowniczych u naszych partnerów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • realizujesz projekty związane z rozwojem serwisu internetowego iPKO biznes w szczególności związane z obsługą klientów korporacyjnych,

  • proponujesz kierunki rozwoju tworzonych usług w oparciu o badania i trendy rynkowe oraz własne pomysły,

  • pomagasz definiować wymagania funkcjonalne dla nowych lub rozwijanych produktów,

  • wspierasz zarządzanie produktami w zakresie administracyjnym, monitorujesz kluczowe KPI dla wybranych produktów,

  • pomagasz przygotować dokumenty i materiały produktowe,

  • współpracujesz z partnerami z banku i spoza banku.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami ze świata bankowości internetowej,

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w oparciu o metodyki zwinne lub tradycyjne,

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,

  • posiadasz praktyczną znajomość narzędzi wspierających prowadzenie projektów (Jira, Confluence),

  • jesteś osobą otwartą, pomysłową i komunikatywną,

  • posiadasz inicjatywę w działaniu,

  • bierzesz odpowiedzialność za terminową i kompleksową realizację swoich zadań,

  • lubisz pracę w zespole i potrafisz efektywnie współpracować z innymi zespołami banku.

Mile widziane:doświadczenie we współpracy z klientami instytucjonalnymi w zakresie Cash Menagement.

Oferta nieaktualna