Praca - Specjalista ds. BHP

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398458
szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.
Specjalista ds. BHP
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Realizacja zadań służby BHP, wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów i prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z regulacjami prawnymi;

  • Współpraca z kierownictwem firmy w zakresie ciągłej poprawy warunków i bezpiecznej organizacji pracy oraz podnoszenie świadomości pracowników w zakresie BHP;

  • Doradztwo z zakresu BHP, prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu BHP;

  • Przeprowadzanie analiz stanu BHP, ocen zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa i innymi oraz sporządzanie odpowiednich raportów;

  • Koordynowanie i inicjowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i ppoż.;

  • Bieżące kontrole stanowisk pracy w zakresie przestrzegania zasad BHP;

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie BHP;

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji chorób zawodowych, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia;

  • Udziału w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz kontrola realizacji tych wniosków;

  • Współpraca i reprezentowanie firmy przed instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:
Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze bhp w firmie produkcyjnej;

  • Wykształcenie wyższe specjalistyczne lub studia podyplomowe w zakresie bhp;

  • Bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów w zakresie bhp;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • Mile widziane uprawnienia Inspektora ppoż.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Pracę w firmie posiadającej 100-letnie doświadczenie na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Oferta nieaktualna