Praca - Projektant Instalacji Elektrycznych

szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
Praca.pl
Projektant Instalacji Elektrycznych
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia ponad 3 lata na podobnym stanowisku

  • Zaawansowanej znajomości AutoCAD

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Elektrotechnika, Elektronika, Energetyka)

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Uprawnienia do projektowania budowlanego

  • Umiejętność pracy z Revit

  • Komunikatywny angielski

Wymagania:
Będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie instalacji elektrycznych zgodnie z klientowskimi założeniami

  • Poszanowanie obowiązujących norm prawnych i standardów w projektowaniu

  • Efektywną współpracę z klientami i różnymi instytucjami

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Pewną pracę w renomowanej firmie z ponad 20-letnią tradycją

  • Umowę o pracę z jasnymi zasadami

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Realizację interesujących projektów krajowych i międzynarodowych

Oferta nieaktualna