Praca - Operator Maszyn CNC - Frezer (Narzędziownia)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398449
szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
KGL S.A.
Operator Maszyn CNC - Frezer (Narzędziownia)
miejsce pracy: Niepruszewo/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię miesięczną

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

Wymagania:
Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn CNC i realizacja programów technologa

  • tworzenie, kontrola i realizacja programów bezpośrednio na obrabiarkach oraz w środowisku CAM

  • pomiary narzędzi i międzyoperacyjna kontrola jakości detalu

  • bieżąca współpraca z działem konstrukcyjno-technologicznym, kierownikiem działu produkcji i ślusarzami

  • ewidencjonowanie wykonanych zleceń w kartach pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • min. 2 lata doświadczenia w obszarze obróbki CNC

  • znajomość sterowania Heidenhain będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność wdrażania programów na maszyny CNC oraz doboru narzędzi i parametrów obróbki

  • umiejętność analizy konstrukcji części i podzespołów, biegłe czytanie rysunków technicznych

  • praktyka w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi

  • min. podstawowa umiejętność obsługi komputera

  • dokładność i sumienność

Oferta nieaktualna