Praca - Inżynier AKPiA

szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Inżynier AKPiA
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Głównym zadaniem projektanta będzie współpraca z inżynierami i asystentami pracującymi nad przygotowaniem dokumentacji projektowej AKPiA oraz koordynacja pracy z innymi branżami

  • Współpraca przy tworzeniu architektury systemu sterowania;

  • Tworzenie dokumentacji szaf i paneli sterujących automatyki,

  • Opracowanie rysunków instalacyjnych urządzeń pomiarowych, tworzenie modeli 3D instrumentów;

  • Tworzenie list materiałowych AKPiA oraz rzutów ich rozmieszczenia na obiekcie;

  • Udział w spotkaniach z klientem – prezentacja rozwiązań projektowych;

  • Ścisła współpraca z inżynierami technologami przy tworzeniu schematów P&ID

  • Przygotowanie rysunków montażowych aparatury kontrolno - pomiarowej (Hook-up)

  • Specyfikacja i dobór aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Opracowanie specyfikacji technicznej

  • Wykonywanie zadań projektowych powierzonych przez inżyniera Lidera

  • Przygotowanie wsadu technicznego na etapie oferty, estymacja godzin

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu automatyki, robotyki, elektryki (lub pokrewne);

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

  • Znajomość obowiązujących norm i standardów z dziedziny AKPiA;

  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD 2D (AutoCAD , E-Plan lub innym);

  • Język angielski na poziomie dobrym (zarówno w mowie jak i w piśmie)

  • Dobra organizacja pracy, elastyczność;

  • Motywacja oraz chęć zaangażowania się w zdobywanie nowych umiejętności w dziedzinie AKPiA;

  • Znajomość pakietu MS Office Suite (Word, Excel).

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy projektowaniu automatyki budynkowej (BMS, systemy HVAC);

  • Podstawowa umiejętność pracy w oprogramowaniu 3D (aplikacje jak Revit, Microstation lub inne).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • praca na projektach w kraju i zagranicą z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi programistycznych

  • interesującą praca pełna wyzwań w rozwijającej się firmie zatrudniającej młodych międzynarodowych ekspertów

  • liczne możliwości rozwoju zawodowego: kursy, szkolenia, warsztaty techniczne i prezentacje techniczne; targi i konferencje; dostęp do literatury fachowej, prasy, opracowań naukowych i technicznych itp. dostępnych w firmie

  • przyjazna atmosfera

Oferta nieaktualna