Praca - Kontroler Jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398384
szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
Dr Gerard Sp. z o.o.
Kontroler Jakości
miejsce pracy: Radzyń Podlaski/lubelskie
Zakres obowiązków:
Główne zadania:

  • pobieranie prób i wykonywanie analiz surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych

  • kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji

  • badania przechowalnicze wyrobów

  • kontrola higieniczna obszaru produkcji oraz magazynów

  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego

  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli oraz inspekcji

Wymagania:
Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne)

  • znajomość systemu HACCP oraz zasad GHP/GMP będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • dokładność

  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

  • zdolności analityczne

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku

  • dobrą atmosferę pracy

  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie

  • wsparcie doświadczonych pracowników

  • wyjazdy integracyjne

  • pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport, „wczasy pod gruszą”)

Oferta nieaktualna