Praca - Główny Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2398383
szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Główny Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. ARiMR/DDI/74/24
Zakres obowiązków:

Stanowisko pracy ds. procedur autoryzacji płatności

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • Przygotowania założeń, testowania i doskonalenia systemów informatycznych, związanych z obsługą działań będących w kompetencji Departamentu;

  • Identyfikacji problemów i przygotowywania propozycji zmian funkcjonalności systemów informatycznych związanych z obsługą działań interwencji będących w kompetencji Departamentu;

  • Udzielania informacji Oddziałom Regionalnym oraz innym komórkom organizacyjnym Agencji w zakresie funkcjonalności systemów informatycznych wspomagających obsługę działań będących w kompetencji Departamentu.

  • Udziału w wizytacjach przeprowadzanych w ramach procedury monitorowania stosowania procedur, w szczególności w odniesieniu do prawidłowej obsługi wniosków w systemach informatycznych wykorzystywanych przy obsłudze działań będących w kompetencjach Departamentu.

  • Wykonywania zadań związanych z przypisanymi do Departamentu funkcjami w systemach informatycznych, niezbędnymi do obsługi wniosków w systemach wspomagających obsługę działań, będących w kompetencjach Departamentu.

  • Udziału w spotkaniach analitycznych z wykonawcą oprogramowania, opiniowania dokumentacji analitycznej systemu informatycznego.

  • Wykonywania zadań związanych ze sprawowaniem przez dyrektora Departamentu funkcji właściciela zasobów.

Wymagania:
Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego lub równoważnym,

  • Doświadczenie w definiowaniu, analizie i realizacji wymagań do systemów aplikacyjnych.

  • Udokumentowany co najmniej trzy letni staż pracy.

Wymagania pożądane:

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość UML i Enterprise Architect.

  • Duże umiejętności analityczne, planistyczne, organizacyjne i komunikacyjne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)

  • List motywacyjny

  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • wsparcie doświadczonej kadry zarządzającej,

  • możliwość rozwoju i pracy przy unikatowych projektach na rynku polskim i europejskim,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

Oferta nieaktualna