Praca - Mechanik Lotniczy Nielicencjonowany

szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Mechanik Lotniczy Nielicencjonowany
miejsce pracy: Rzeszów/podkarpackie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TB/05/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane lotnicze)

  • Min. 3 lata doświadczenia w obsłudze bazowej następujących typów samolotów: B737 NG/MAX, B787, EMB 170/190

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Mile widziane:

  • Posiadanie podstawowych modułów do licencji EASA PART-66 w kategoriach B1.1 lub B2

Wymagania:
Zadania:

  • Codzienna obsługa techniczna samolotów

  • Przeprowadzanie inspekcji, przeglądów, modyfikacji i konserwacji statków powietrznych i ich komponentów

  • Analiza i rozwiązywanie problemów ze sprzętem lotniczym

  • Okazjonalna praca poza stałym miejscem zatrudnienia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
We offer:

  • Competitive salary with cafeteria benefits and bonuses.

  • Opportunity to be part of a rapidly expanding global organization.

  • Pleasant and inspiring working atmosphere.

  • Professional development and clear career path.

  • Training & development opportunities.

  • Private healthcare and additional life insurance.

  • Employee volunteering programs and opportunities.

  • Inclusion and diversity in practice.

  • Employee referral program in place.

Oferta nieaktualna