Praca - Mechanik – Serwisant elektronarzędzi

szukaj
Oferta z dnia: 30 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Mechanik – Serwisant elektronarzędzi
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 4477
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zadania:

  • Weryfikacja i naprawa elektronarzędzi
  • Rejestracja napraw w systemie
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących napraw

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość budowy elektronarzędzi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym (wolne weekendy)
  • Praca w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie min. 30 zł brutto/h
  • Premie roczne
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w znanej, międzynarodowej organizacji
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
  • Zapraszamy również absolwentów szkół o kierunku elektrycznym, technicznym!

Tel. kontaktowy: 696 078 620.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
We offer:

  • Competitive salary with cafeteria benefits and bonuses,

  • Opportunity to be part of a rapidly expanding global organization,

  • Pleasant and inspiring working atmosphere,

  • Professional development and clear career path,

  • Training & development opportunities,

  • Private healthcare and additional life insurance,

  • Employee volunteering programs and opportunities,

  • Inclusion and diversity in practice,

  • Employee referral program in place.

Oferta nieaktualna