Praca - Kierownik elewatora

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398311
szukaj
Oferta z dnia: 29 maj 2024
poleć znajomemu
Komagra Sp z oo
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Kierownik elewatora
miejsce pracy: Nysa/opolskie
Opis stanowiska:

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.

  • Narzędzia niezbędne do pracy.

  • Miłą atmosferę.

Zakres obowiązków:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zarządzanie gospodarką magazynową na ternie elewatora, w tym przede wszystkim:

  • Nadzór nad dokonywaniem prawidłowego przyjęcia i rozładunku surowca (prawidłowe ważenie, pobieranie prób oraz ocena jakości).

  • Kontrola stanów magazynowych.

  • Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca oraz prawidłowych zasad jego przechowywania i konserwacji: suszenie, czyszczenie, wietrzenie.

  • Nadzór nad wydawaniem surowca wg ustalonych zasad jakościowych.

  • Nadzór nad pracą pracowników magazynu/elewatora, prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników oraz nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, a także wymagań BHP na terenie magazynu/elewatora.

  • Nadzór nad dokumentacją magazynu/elewatora.

  • Inicjowanie prac modernizacyjnych, kontrolowanie terminów legalizacji wag samochodowych oraz kontrola sprzętu laboratoryjnego (pilnowanie kalibracji).

Wymagania:

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe o profilu rolniczym.

  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem elewatora zbożowego lub na podobnym stanowisku: kierownik magazynu, szef zmiany w obszarach takich jak magazyn, produkcja.

  • Znajomość procedur i systemów jakościowych HACCP, GHP i GMP, a także praktyczna wiedza z zakresu technologii przechowywania, gospodarki magazynowej i procesów produkcyjnych.

  • Techniczna znajomość urządzeń wykorzystywanych w elewatorze (linie przenośnikowe, suszarki, wagi oraz sprzęt laboratoryjny).

  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte zdolności komunikacji, organizacji oraz współpracy.

  • Aktualnych badań sanitarno - epidemiologicznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Forma kontaktu:
Oferta nieaktualna