Praca - Technik serwisu

szukaj
Oferta z dnia: 29 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technik serwisu
miejsce pracy: Bydgoszcz/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 12008
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Serwisowanie agregatów kogeneracyjnych z silnikami Innio Jenbacher (0,2 – 4,5 MW) u Klienta na terenie Polski i zagranicą

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom

  • Raportowanie, rozliczanie wykonanych prac

  • Kierowanie samochodem serwisowym

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie diagnostyki, eksploatacji i naprawy: maszyn energetycznych, układów automatyki

  • Wykształcenie techniczne elektryczne lub mechaniczne

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera i aplikacji biurowych

  • Gotowość do wykonywania prac mechanicznych, elektrycznych

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Samodzielność, dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych w regionie pracy

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, P&ID będzie atutem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie) będzie atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Dodatki finansowe takie jak: premie, wczasy pod gruszą oraz bony świąteczne

  • Dofinansowanie szkoleń oraz możliwość rozwoju

  • Lokalny zasięg wyjazdów służbowych oraz dla chętnych możliwość wyjazdów za granicę

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych.

Oferta nieaktualna