Praca - Młodszy operator produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398167
szukaj
Oferta z dnia: 29 maj 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Młodszy operator produkcji
miejsce pracy: Będzin /śląskie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • prace związane z obsługa maszyn produkcyjnych oraz narzędzi pomiarowych;

  • obsługa i uzupełnianie materiałów produkcyjnych;

  • szlifowanie i cięcie produktów;

  • obsługa narzędzi pneumatycznych (piła, wiertarka i szlifierka);

  • kontrola jakości wytwarzanych elementów;

  • naprawy uszkodzonych produktów;

  • składanie gotowego elementu.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • chęci do pracy;

  • umiejętności obsługi narzędzi pneumatycznych i pomiarowych;

  • zdolności manualnych, skrupulatności i dokładności;

  • tężyzny fizycznej;

  • chęci uczenia się;

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub w branży budowlanej;

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego oraz uprawnienia UDT do obsługi suwnic (możliwość bezpłatnego wyrobienia).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez klienta;

  • umowę na czas nieokreślony po 9 miesiącach;

  • stabilność zatrudnienia;

  • wynagrodzenie miesięczne 5000 zł brutto;

  • system premiowy (do 15% wynagrodzenie zasadniczego);

  • atrakcyjny system poleceń pracowniczych do 5000 zł;

  • benefity pozapłacowe:

    • Karta multisport za 1 zł;

    • Prywatna opieka medyczna za 1 zł;

    • Ubezpieczenie grupowe;

    • Dodatkowy płatny dzień wolny;

    • Premie świąteczne;

    • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych;

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Oferta nieaktualna