Praca - Elektromonter / pomocnik Elektromontera

szukaj
Oferta z dnia: 29 maj 2024
poleć znajomemu
ELPUL Waldemar Pulit
Elektromonter / pomocnik Elektromontera
miejsce pracy: Warszawa, ul. Barska/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykonywanie instalacji elektrycznej, teletechnicznej i odgromowej ,modernizacji oraz pomiarów

  • Umiejętność czytania schematów technicznych

  • Znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektrycznych

  • Nastawienie na współpracę

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP E

  • Prawo jazdy kat. B+E ,C+E

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Dodatkowe ubezpieczenie wraz z pakietem medycznym

  • Premia uznaniowa

Oferta nieaktualna