Praca - Zastępca Kierownika Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2398153
szukaj
Oferta z dnia: 29 maj 2024
poleć znajomemu
HR Support
Zastępca Kierownika Produkcji
miejsce pracy: GOSTYNIN/mazowieckie
Zakres obowiązków:
OBOWIĄZKI:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych np. wytłaczarek

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

  • kontrola jakości produktów wyrobów

  • przygotowywanie surowców pod zlecenia produkcyjne

  • udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach

  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie na kierunkach tj. mechanika, mechatronika itp.

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w branży tworzyw sztucznych – mile widziane

  • znajomość działania wytłaczarek

  • podstawowa znajomość zagadnień technicznych

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenia + premie

  • szkolenia

  • ubezpieczenie medyczne

Oferta nieaktualna