Praca - Kierownik zmiany utrzymania ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2397272
szukaj
Oferta z dnia: 22 maj 2024
poleć znajomemu
Asistwork Sp. z o.o.
Kierownik zmiany utrzymania ruchu
miejsce pracy: Kozienice/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja działań zespołu utrzymania ruchu w celu zapewnienia ciągłości produkcji.

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad pracami utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz instalacji.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii zapobiegawczego utrzymania ruchu w celu minimalizacji awarii i kosztów związanych z naprawami.

  • Tworzenie harmonogramu przeglądów, konserwacji i remontów.

  • Sporządzanie raportów produkcyjnych.

  • Szkolenie i rozwijanie zespołu mechaników i elektromechaników.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży spożywczej.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Znajomość procesów utrzymania ruchu oraz narzędzi diagnostycznych.

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy w środowisku produkcyjnym.

  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym 12-godzinnym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilną pracę w rozpoznawalnej firmie z branży spożywczej w Kozienicach.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

  • Wynagrodzenie podstawowe: 9000-10000 zł brutto miesięcznie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Pracę w systemie równoważnym 12-godzinnym.

  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w firmie z branży spożywczej.

  • Przyjazną atmosferę pracy - spotkania oraz wyjazdy integracyjne.

  • Pracowniczy program emerytalny.

  • Pożyczki pracownicze.

Oferta nieaktualna