Praca - Ślusarz narzędziowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2397247
szukaj
Oferta z dnia: 22 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Ślusarz narzędziowy
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 6501
Zakres obowiązków:
Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Naprawa i konserwacja narzędzi do tłoczenia blach
  • Usuwanie awarii narzędzi tłoczących
  • Prowadzenie przeglądów okresowych i prewencyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżących napraw i konserwacji

Wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu zadań
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe
  • System premiowy oraz dodatek do dojazdu na terenie Wrocławia
  • Benefity, m.in.: prywatną opiekę medyczną, darmowy Medicover Sport, dofinansowanie wakacji ,,wczasy pod gruszą', dofinansowanie posiłków

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów

  • Zdolności organizacyjne

  • Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe

  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe

  • Uprawnienia SEP

  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

Oferta nieaktualna