Praca - Kierownik Projektu (branża elektroenergetyczna)

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2396842
szukaj
Oferta z dnia: 17 maj 2024
poleć znajomemu
Victor Energy Sp. z o.o.
Kierownik Projektu (branża elektroenergetyczna)
miejsce pracy: /świętokrzyskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów na terenie Polski.

  • Nadzorowanie projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A.

  • Przygotowanie harmonogramów i budżetów.

  • Nadzór nad wykonaniem harmonogramów i budżetów.

  • Współpraca z zespołem kierowników budowy/robót i inżynierami budowy, działem zakupów oraz działem prawnym.

  • Zapewnienie należytego kontaktu z Inwestorem.

  • Raportowanie z postępów prac do przełożonych.

  • Bilansowanie robót dodatkowych i zamiennych.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów na obiektach stacyjnych 110 kV, 220 kV m.in. dla PSE S.A

  • Dyspozycyjność w zakresie realizacji projektów w całej Polsce i pracy w delegacji.

  • Mile widziane uprawnienia w specjalności elektrycznej.

  • Znajomość pakietu MS Project mile widziana.

  • Mile widziane certyfikaty lub świadectwa zakresu Zarządzania Projektami.

  • Mile wdziany język angielski, niemiecki, szwedzki.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Samochód służbowy i inne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).

  • Pakiet benefitów obejmujący min; ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do opieki medycznej Medicover, dofinansowanie do karty Multisport.

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o najwyższych wartościach.

Oferta nieaktualna