Praca - Kierownik szwalni

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2395996
szukaj
Oferta z dnia: 11 maj 2024
poleć znajomemu
CRL Sp. z o.o.
Kierownik szwalni
miejsce pracy: Radom/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Organizacja i zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych.

  • Doskonalenie produkcji w zakresie wydajności, jakości i kontroli kosztów.

  • Koordynowanie współpracy z projektantem i konstruktorem w zakresie tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej odzieży.

  • Efektywne zarządzanie i organizację pracy podległego zespołu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem szycia oraz zespołem szwalniczym.

  • Znajomość maszyn szwalniczych oraz rozumienie procesu powstawiania nowych fasonów.

  • Wykształcenia kierunkowego lub związanego z zarządzaniem procesem produkcji.

  • Terminowość i skrupulatność w tworzeniu dokumentacji produkcyjnej.

  • Zdolności analityczne, dociekliwość i odpowiedzialność za podjęte decyzje.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą.

  • Klarowne warunki wynagradzania, podstawa i premia za realizację zadań.

  • Pracę I zmianową od poniedziałku do piątku

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Szansę na podwyższenie swoich umiejętności poprzez dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych.

  • Wynagrodzenie: 4500 – 5500 netto.

Oferta nieaktualna