Praca - Administrator / Administratorka baz danych - Programista / Programistka SQL

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2395994
szukaj
Oferta z dnia: 11 maj 2024
poleć znajomemu
FAINA LIFESTYLE Sp. z o.o.
Administrator / Administratorka baz danych - Programista / Programistka SQL
miejsce pracy: Łódź, Polesie, Złotno 226/łódzkie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementacja baz danych.

  • Zarządzanie i optymalizacja bazy danych PostgreSQL.

  • Tworzenie zaawansowanych zapytań SQL dla efektywnego dostępu i modyfikacji danych.

  • Opracowywanie skryptów automatyzujących procesy przetwarzania i ładowania danych przy użyciu języków Bash/Python.

  • Monitorowanie i dostosowywanie wydajności bazy danych w celu zapewnienia optymalnej szybkości działania.

  • Zabezpieczanie danych i tworzenie kopii zapasowych i opracowanie procedur backup.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • Umiejętność tworzenia struktur w relacyjnych bazach danych.

  • Dobra znajomość języka SQL i praktyczna umiejętność tworzenia zaawansowanych zapytań dla PostgreSQL.

  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (Ubuntu).

  • Biegła znajomość Bash lub innego języka skryptowego (np. Python).

  • Znajomość koncepcji wirtualizacji i konteneryzacji (Docker, VMware).

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tuningu i rozwiązywaniu problemów wydajnościowych baz danych.

  • Znajomość języków programowania Java, Python.

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy,

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w kreatywnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Elastyczny czas pracy,

  • Spotkania integracyjne,

  • Brak dress code’u,

  • Kawa / herbata,

  • Parking dla pracowników,

  • Paczki świąteczne.

Oferta nieaktualna