Praca - Konsultant sap hcm

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2395988
szukaj
Oferta z dnia: 11 maj 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Konsultant sap hcm
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39606
Wymagania:
na czas określony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • uzgadniasz założenia i specyfikacje zmian dla systemu SAP HCM,

  • opracowujesz koncepcje dla nowych rozwiązań w systemie,

  • współpracując z dostawcą zewnętrznym i koordynujesz z biznesem realizację uzgodnionych prac,

  • weryfikujesz jakość oprogramowania dostarczanego przez dostawców zewnętrznych,

  • poszukujesz i wdrażasz usprawnienia w procesie wytwórczym zgodnie z ideą „ciągłego doskonalenia",

  • wspierasz kluczowych użytkowników (departament HR) w ramach prac II linii wsparcia,

  • poznajesz szeroki ekosystem rozwiązań SAPowych współpracujących z SAP HR m.in: SAP SuccessFactors, Fiori, CUA, SAP Business Technology Platform, SAP Cloud Platform Integration, Cloud Connector.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz co najmniej 7 lat doświadczenia w pracy w roli konsultanta wiodącego SAP HR: znasz i rozumiesz główne procesy HR, potrafisz koordynować realizację złożonych zmian,

  • używasz na co dzień modułu PY,

  • potrafisz analizować kod ABAP,

  • masz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (preferowane: informatyka lub pokrewne),

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w konfiguracji i rozwoju SAP SuccessFactors,

  • znajomość technologii SAP Fiori,

  • znajomość zagadnień SAP Basis (na poziomie wystarczającym do sprawnej komunikacji z dostawcą świadczącym tego typu usługi),

  • doświadczenie w programowaniu w ABAP.

Oferta nieaktualna