Praca - Administrator Aplikacji

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2395985
szukaj
Oferta z dnia: 11 maj 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Administrator Aplikacji
miejsce pracy: Warszawa, ul. Adama Branickiego 13/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • wykonywanie podniesienia wersji systemu działającego na bazie Oracle za pomocą skryptów SQL przygotowanych przez producenta systemu,

  • wykonywanie tworzenia lub kopii baz Oracle dla gotowych środowisk testowych i produkcyjnych,

  • typowanie sytuacji nieoptymalnych i rozwiązywanie ich,

  • wsparcie zespołu deweloperskiego wytwarzającego system (technologia SQL+Java),

  • uzupełnianie dokumentacji na podstawie przeprowadzonych operacji,

  • praca z systemem Linux/Windows z poziomu linii poleceń,

  • tworzenie skryptów wsadowych BAT (Windows) oraz Bash (Linux/Unix),

  • automatyzacja procesów CI/CD,

  • możliwość rozwoju nowych funkcjonalności biznesowych PL/SQL,

  • tworzenie zapytań SQL i czytanie kodu PL/SQL.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne, mile widziane informatyczne,

  • doświadczenie na stanowisku z bazami danych Oracle i systemem operacyjnym Linux/Unix,

  • znajomość języka angielskiego (minimum czytanie dokumentacji),

  • znajomość SQL, PL/SQL,

  • zarządzanie bazą danych Oracle,

  • znajomość systemów operacyjnych Linux/Unix na poziomie użytkowym,

  • umysł analityczny, umiejętności techniczne,

  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność (stanowisko dotyczy samodzielnych zadań na środowisku produkcyjnym).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

Oferta nieaktualna