Praca - Inżynier ds. rozwoju

szukaj
Oferta z dnia: 08 maj 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Inżynier ds. rozwoju
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11972
Zakres obowiązków:

  • Projektowanie zindywidualizowanych rozwiązań konstrukcyjnych w produkcji samochodów ciężarowych

  • Samodzielne przygotowywanie i opracowywanie całościowych rozwiązań podwozi (Modelowanie 3D)

  • Współpraca z obszarami sprzedaży, działem konstrukcji rozwiązań seryjnych, zakupów i produkcją

  • Samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych dla produkcji pojazdów ciężarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze budowy maszyn, techniki samochodowej lub mechatroniki

  • Min. 5 lat doświadczenia w dziale rozwoju produktu lub konstrukcji

  • Bardzo dobra znajomość programów CAD, zwłaszcza CATIA V5

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (preferowany) i języka angielskiego

  • Gotowość do okazjonalnych podróży służbowych

  • Umiejętność zarządzania projektami poparta doświadczeniem

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. C/CE

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z klientem

  • Możliwość pracy hybrydowej po okresie próbnym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych

  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Miejsce pracy: województwo zachodnio-pomorskie

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Niezbędne narzędzia pracy: van serwisowy, laptop, tel. komórkowy;

  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku;

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta żywnościowa, etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, karta Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.