Praca - Mechatronik w Dziale Infrastruktury

szukaj
Oferta z dnia: 07 maj 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Mechatronik w Dziale Infrastruktury
miejsce pracy: Sieradz/łódzkie
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa obiektu w zakresie infrastrukturalnym

  • Utrzymanie w stanie gotowości eksploatacyjnej systemów i urządzeń technicznych

  • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa (pożarowymi, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej) we wszystkich obiektach Oddziału Medana w Sieradzu

  • Przeprowadzanie bieżących konserwacji i napraw obiektów infrastruktury technicznej (systemy wody oczyszczonej, sprężonego powietrza, HVAC)

  • Wykonywanie prac montażowych i naprawczych w podległym obszarze infrastruktury

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych ze sprawnością maszyn i urządzeń

  • Konserwacje i przeglądy systemu automatyki budynkowej

  • Kontrola i nadzór nad przeglądami UDT (windy, suwnice, itp..)

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie obsługi infrastruktury i inwestycji (serwisy zewnętrzne)

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: elektromechanik, mechatronik, mechanik

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego w zakresie automatyki, elektryki, mechaniki

  • Znajomość obsługi komputera (Pakiet Office)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia SEP G1, G2, G3 mile widziane

  • Brak przeciwwskazań do wykonywania prac na wysokości

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Premia okolicznościowa

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny