Praca - Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2395106
szukaj
Oferta z dnia: 02 maj 2024
poleć znajomemu
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Operator ładowarki kołowej w zakładzie produkcyjnym
miejsce pracy: Flechtingen (okolice Magdeburga)/Zagranica
Zakres obowiązków:
(18,75 EUR/godz.)

Miejsce pracy: Flechtingen (okolice Magdeburga)

PRACA OD ZARAZ!

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA JEST MILE WIDZIANE ALE NIE JEST NIEZBĘDNA!

DOŚWIADCZENIE RÓWNIEŻ NIE JEST NIEZBĘDNE, ALE MILE WIDZIANE!
Wymagania:
Opis pracy:

  • Prace produkcyjne w zakładzie produkującym systemy dociepleń

  • Obsługa maszyn zakładowych w tym koparko - ładowarki oraz wózka widłowego

  • Załadunek i transport odpadów produkcyjnych oraz surowca produkcyjnego

  • Praca głównie na zewnątrz

  • Dodatkowe proste prace okołoprodukcyjne

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek kołowych (np. ładowarka kołowa VOLVO L120);

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego / angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Mobilność (własny samochód w celach dojazdu z mieszkania firmowego do pracy)

  • Możliwość wyjazdu z kolegą/ koleżanką, spełniającym ww. wymagania (wówczas 1 samochód)

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat - gwarantowana ilość godzin w miesiącu

  • Zakwaterowanie w pełni wyposażone (płatne zaledwie 200 EUR/miesiąc, pozostały koszt ok. 450 EUR pokrywa Agencja)

  • Stawka godzinowa podstawowa: 18,75 EUR brutto/godz. + dodatki

  • Stawka za nadgodzinę: 23,44 EUR

  • Widełki netto:  min. 2.000 - 2.300 EUR (już po potrąceniu za zakwaterowanie!)

  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy

  • Premia wakacyjne oraz świąteczne

  • Nasza Agencja nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto, co oznacza że wszystkie godziny i dodatki wypłacane są na bieżąco!

  • Możliwość odzyskania części odprowadzonego podatku dochodowego, nawet ok. 1000-2000 EUR netto rocznie - pomoc naszego biura rachunkowego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku firmy będącej liderem w branży

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • Premię motywacyjną