Praca - Kontroler Jakości

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394926
szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
YANGO Sp. z o.o.
Kontroler Jakości
miejsce pracy: Opacz-Kolonia, 500m od granicy Warszawy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz dużą swobodę działania – doceniamy wszystkie pomysły i dajemy Ci możliwość ich zrealizowania

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, posiadanego doświadczenia, wiedzy i kwalifikacji

  • Doświadczanie ciągłego rozwoju w ramach japońskiej filozofii Kaizen

  • Bezpośrednią współpracę z pomocnym Zarządem przedsiębiorstwa

  • Pracę w przyszłościowej branży

  • Aktywną współpracę z innymi działami firmy i ich codzienne wsparcie!
    U nas nigdy nie zostajesz sam/a

  • Work-life balance

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • Pracę w młodym i kreatywnym zespole, w atmosferze wzajemnego szacunku i uczciwości - wsparta wewnętrznym Kodeksem Honorowym oraz Świadomą kulturą współpracy Yango (Yango values)

  • Wewnętrzne konkursy np. Innowator Roku

A do tego:

  • Kartę fitness

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karty Lunchowe

  • Wyjścia integracyjne i szkolenia

  • Rabaty pracownicze na nasze produkty

  • Pan Kanapka (Ślimak, Pajda)

  • Ubezpieczenie na życie

  • Konsola do gier w przestrzeni socjalnej

  • Ściany pełne contemporary art

  • Lina wspinaczkowa dla chętnych

  • Drążek do podciągnięć

  • Pracę w godzinach
    pon-czw 7:30-16:00
    pt 8:00-14:00 (aby dobrze zacząć weekend!)

Wymagania:
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Kontrola jakości dostaw zgodnie ze specyfikacją,

  • Kontrola w toku produkcji i wyrobów gotowych

  • Kontrola jakości poprawności etykietowania i opakowań,

  • Kontrola zapisów dokumentacji towarzyszącej produktowi,

  • Raportowanie wnyków kontroli,

  • Współpraca ze starszym specjalistą ds. jakości,

  • Monitorowanie procesów zapewniających założony poziom jakości,

  • Tworzenie i wdrażanie procedur oraz instrukcji związanych z kontrolą jakości.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość systemu HACCP, GMP i GHP (mile widziany certyfikat HACCP),

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia Żywności / Zarządzenie Jakością / Towaroznawstwo / Inżynieria Produkcji / Chemia Spożywcza / pokrewne),

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie – mile widziane,

  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków,

  • Dokładność, zaangażowanie i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • Zainteresowanie ziołolecznictwem oraz medycyną naturalną,

  • Znajomość pakietu MS Office.