Praca - Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

szukaj
Oferta z dnia: 01 maj 2024
poleć znajomemu
SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak
Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier
miejsce pracy: Oświęcim /małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 536/MS/DBR
Zakres obowiązków:

  • montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych

  • obsługa Klienta

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu

  • przygotowywanie zamówień dla Klientów

  • rozładunek i załadunek towarów

  • posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem identyfikacji towarów

  • utrzymywanie porządku na magazynie i placu składowym

Wymagania:

  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych

  • prawo jazdy kat. B

  • sprawność fizyczna – praca na stanowisku wymaga gotowości do podejmowania różnorodnych zadań

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku montera stolarki drzwiowej

  • zaangażowanie, rzetelność, uczciwość

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii

  • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji

  • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole