Praca - Programista C/Linux (systemy wbudowane)

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394703
szukaj
Oferta z dnia: 28 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Programista C/Linux (systemy wbudowane)
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis Stanowiska:

  • tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux

  • projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych

  • opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z zakresu telekomunikacji

  • opracowanie scenariuszy testowych i tworzenie testów jednostkowych oraz funkcjonalnych

  • udział w badaniach i sprawdzeniach oprogramowania w warunkach rzeczywistych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (informatyka, telekomunikacja i kierunki pokrewne)

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z tworzeniem oprogramowania komercyjnego w języku C

  • bardzo dobra znajomość języka C

Mile widziane:

  • znajomość języka C++

  • znajomość narzędzi GNU Toolchain (GCC, MAKE, GDB)

  • znajomość systemów kontroli wersji (GIT)

  • wiedza techniczna z zakresu budowy systemów operacyjnych opartych na systemie Linux oraz tworzenia oprogramowania dla takich systemów (POSIX)

  • znajomość języka Python w stopniu podstawowym

  • znajomość technologii sieciowych TCP/IP

  • umiejętność tworzenia skryptów powłoki systemu Linux (BASH/ZSH)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • bezpieczną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w przyjaznym, zgranym i doświadczonym zespole profesjonalistów

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • benefity (opieka medyczna, polisa na życie, elastyczny czas pracy, dofinansowanie do urlopu oraz działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej)