Praca - Mechanik Lotniczy

szukaj
Oferta z dnia: 28 kwiecień 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Mechanik Lotniczy
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. T/01/2024
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - preferowane wykształcenie profilowe lotnicze

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

  • Potwierdzenie praktyki z organizacji PART 145

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Gotowość do pracy w systemie równoważny

Mile widziane:

  • Posiadanie zaliczonych podstawowych modułów niezbędnych do uzyskania licencji EASA PART-66 (B1/B2) lub

  • Posiadanie licencji EASA PART-66 (B1/B2) na typy samolotów: B737-MAX lub NG, B787, EMB 170/190

Wymagania:
Zadania:

  • Wykonywanie obsługi technicznej na samolotach

  • Wykonywanie serwisu biuletynów, modyfikacji oraz konserwacji na samolotach i podzespołach statków powietrznych

  • Analiza oraz usuwanie usterek sprzętu lotniczego

  • Uczestnictwo w usuwaniu usterek AOG w obcych portach lotniczych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover),

  • Pakiet MultiSport i MultiLife,

  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.