Praca - Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Sieci LTE

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394698
szukaj
Oferta z dnia: 28 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PGE Systemy
Starszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Sieci LTE
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • Aktywny w udział we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa dla sieci telekomunikacyjnej LTE450,

  • Udział w procesie projektowym w zakresie identyfikacji i oceny spełnienia wymagań bezpieczeństwa,

  • Przeglądy dokumentacji projektowych pod kątem realizacji zasad, standardów oraz procedur w obszarze bezpieczeństwa telekomunikacyjnego,

  • Udział w opiniowaniu i uzgadnianie regulacji bezpieczeństwa w GK PGE dotyczących sieci LTE,

  • Współpraca z architektami bezpieczeństwa w projektowaniu rozwiązań dla systemów telekomunikacyjnych,

  • Przygotowanie i wsparcie w realizacji testów bezpieczeństwa sieci LTE450.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • Wykształcenie o profilu technicznym (preferowana telekomunikacja, informatyka lub pokrewne)

  • Praktyczne doświadczenie na stanowisku związanym z obszarem bezpieczeństwa sieci 2G/3G/4G u operatora telekomunikacyjnego,

  • Znajomość najlepszych praktyk w budowie i weryfikacji bezpieczeństwa rozwiązań telekomunikacyjnych,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Znajomość standardów 3GPP, problematyki bezpieczeństwa sieci LTE oraz terminali abonenckich,

  • Znajomość protokołów sieciowych, routingu oraz mechanizmów zwiększających niezawodność i bezpieczeństwo sieci,

  • Znajomość systemów związanych z bezpieczeństwem (AD, IAM, PIM/PAM, PKI, backup, AV, VM, anty-APT, itp.),

  • Certyfikaty z obszaru bezpieczeństwa ICT.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Ze swojej strony oferujemy m.in.:

  • Ciekawą, ambitną i odpowiedzialną pracę w unikalnym projekcie,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej,

  • Kartę sportową,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Dofinansowanie opieki nad dziećmi,

  • Dofinansowanie wypoczynku,

  • Pracowniczy program emerytalny,

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.