Praca - Specjalista ds. Technologii

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394697
szukaj
Oferta z dnia: 28 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Grupa Mieszko
Specjalista ds. Technologii
miejsce pracy: Racibórz/śląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych wyrobów oraz współudział w procesie uprzemysławiania,

  • Nadzór technologiczny podczas wdrożeń nowych produktów i uruchomień linii technologicznych,

  • Testowanie surowców w warunkach laboratoryjnych oraz produkcyjnych i rekomendacja ich zastosowania,

  • Przygotowywanie kompletnej dokumentacji technologicznej oraz ich okresowa weryfikacja,

  • Przygotowywanie opisów na opakowania oraz weryfikacja poprawności znakowania zgodnie z obowiązującymi przepisami UE oraz wymogami klientów,

  • Opracowywanie danych do kalkulacji dla receptur próbnych i wdrażanych wyrobów,

  • Optymalizacja parametrów produkcyjnych ukierunkowana na jakość oraz wydajność procesów,

  • Analiza procesów technologicznych w zakładach produkcyjnych,

  • Śledzenie trendów rynkowych oraz monitorowanie i analiza produktów konkurencji

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie kierunkowe technologia żywności, zarządzanie i inżynieria produkcji)

  • 3 letniego doświadczenia w dziale technologii lub jakości w branży spożywczej

  • Znajomość systemów jakości ISO i HACCP

  • Wiedza z zakresu technologii żywności oraz aktualnych przepisów prawa żywnościowego

  • Umiejętność zarzadzania projektami oraz tworzenia prezentacji

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Znajomość programów Word, Excel, AutoCAD (mile widziane – SAP)

  • Prawo jazdy kat B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ambitną i kreatywną pracę oraz możliwość doskonalenia swoich umiejętności

  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport)