Praca - Mechanik Urządzeń Wojskowych

szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Mechanik Urządzeń Wojskowych
miejsce pracy: Józefów/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Regularna konserwacja, naprawa oraz inspekcja wyposażenia obronnego, w tym haubic i wyrzutni rakiet;

  • Diagnostyka sprzętowa i identyfikacja usterek;

  • Realizacja zadań serwisowych zarówno w miejscu bazowania jak i w terenie;

  • Wspólne rozwiązywanie problemów technicznych w ramach zespołu serwisowego;

  • Dokumentowanie wykonanych prac;

  • Współpraca z zespołem klienta oraz przekazywanie rekomendacji dotyczących ulepszeń produktu.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w naprawach pojazdów ciężkich/specjalistycznych;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze sprzętu militarnego;

  • Znajomość angielskiego;

  • Umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy;

  • Wykształcenie techniczne o profilu mechanicznym;

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych;

  • Dokładność, odpowiedzialność, zręczność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę (pełny wymiar);

  • Auto służbowe;

  • Pakiet medyczny dla pracownika i rodziny;

  • Świadczenie na posiłki;

  • Punkty zamienne na usługi typu Multisport lub vouchery.