Praca - E-commerce Marketing Specialist

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394491
szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Benefit Systems S.A.
E-commerce Marketing Specialist
miejsce pracy: Wrocław, ul. Powstańców Śląskich/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za kreowanie strategii komunikacji wewnątrzsystemowej, e-mail marketing, treści edukacyjne dla użytkowników MyBenefit.

  • Tworzenie, edytowanie i aktualizowanie contentu tekstowego oraz video.

  • Redagowanie treści marketingowych, sprzedażowych oraz koordynowanie tłumaczenia na język angielski.

  • Inicjowanie i koordynowanie projektów oraz akcji specjalnych, realizujących cele sprzedażowe platformy.

  • Dbałość o spójność komunikacji na ścieżkach user journey.

  • Współpraca z zespołem graficznym, UX, zespołami produktowymi oraz sprzedażowymi.

  • Śledzenie i mierzenie skuteczności działań i inicjatyw marketingowych z wykorzystaniem narzędzi do analizy danych.

Wymagania:

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w branży e-commerce, w budowaniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej oraz prowadzeniu projektów, realizujących cele sprzedażowe?

  • Lubisz pisać i tworzyć kreatywne treści marketingowe, krótkie komunikaty i bardziej złożone teksty skierowane do klientów/użytkowników?

  • Możesz pochwalić się dobrą organizacją pracy i potrafisz prowadzić projekty związane z komunikacją i akcjami marketingowymi?

  • Szeroko patrzysz na komunikację, potrafisz poruszać się w zakresie budowania brand voice/tone of voice, w dopasowaniu do specyfiki systemu i grupy docelowej?

  • Znasz podstawy UX writingu?

  • Doskonale operujesz językiem polskim i przynajmniej komunikatywnie angielskim?

  • Nie boisz się nowych wyzwań i chętnie uczysz się nowych umiejętności?

  • Znasz podstawy analizy danych marketingowych i potrafisz wyciągać wnioski, które wykorzystujesz w planowaniu dalszych działań?

Wymagania:
Oferujemy:

  • Czekamy na Ciebie w biurze przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu lub przy Metrze Ronda Daszyńskiego w Warszawie z umową o pracę,

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. Pracujemy w modelu hybrydowym,

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,

  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,

  • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,

  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,

  • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,

  • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych.

  • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stałą pracę na umowę o pracę + premie.

  • Szkolenia na start i rozwój zawodowy.

  • Benefity (karta sportowa itp.).

  • Ubezpieczenie i prywatna opieka zdrowotna.