Praca - Mobilny Mechanik – Serwisant

szukaj
Oferta z dnia: 27 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Mobilny Mechanik – Serwisant
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10362
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wykonywanie prac serwisowych przy przeglądach oraz naprawie pojazdów specjalistycznych z branży komunalnej
  • Wykonywanie prac montażowych przy pojazdach specjalistycznych z branży komunalnej
  • Reagowanie na problemy techniczne klientów

Od kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia w naprawach w obszarze mechaniki, elektromechaniki, hydrauliki siłowej i automatyki
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Wykształcenia min. średniego technicznego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku – na zlecenia wyjeżdżać będziesz spod swojego domu
  • Samochód serwisowy, narzędzia diagnostyczne, niezbędne narzędzia do pracy
  • Starannie przygotowany pakiet szkoleń zarówno na początku, jak i w trakcie pracy
  • Pracę bez godzin nocnych
  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę?
    Możesz być o to spokojny.

  • Dłuższe weekendy?
    W piątek kończymy pracę 30 minut wcześniej.

  • Luźny dress code?
    U nas nie musisz się spinać.

  • Karta MultiSport dla Ciebie i Osób Towarzyszących?
    Zdrowie Twoje i Twoich bliskich to nasza wspólna sprawa.

  • Początek pracy między 8 a 9 rano?
    Pewnie! Nie każdy jest rannym ptaszkiem.

  • Program lunchowy z kartą BenefitLunch?
    Jakby inaczej!

  • Opieka zdrowotna i ubezpieczenie na życie?
    Zadbamy o Ciebie kompleksowo.

  • Tańsze bilety do kina i teatru?
    Z platformą Kafeteryjną MyBenefit to możliwe!

  • Lekcje angielskiego?