Praca - Inżynier ds. montażu technologicznego

szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
UNIBEP S.A.
Inżynier ds. montażu technologicznego
miejsce pracy: /pomorskie
Zakres obowiązków:

  • Nadzór prac projektowych w branży mechanicznej,

  • Koordynacja i nadzór nad: opracowaniem dokumentacji projektowej, uzyskaniem zatwierdzeń dokumentacji przez inwestora; realizacją prac w wyznaczonym budżecie i terminie,

  • Nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych,

  • Nadzór oraz opiniowanie dokumentacji technicznej,

  • Udział w kontrolach i inspekcjach budowy,

  • Negocjacje z dostawcami urządzeń i usług oraz przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • Nadzorowanie i weryfikacja pracy podwykonawców na terenie budowy,

  • Kompletacja niezbędnej dokumentacji odbiorowej,

  • Współpraca z pozostałymi branżami.

Wymagania:
Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w pracach w branży dla sektora energetyki i przemysłu,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Otwartość na pracę w delegacji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.