Praca - Operator maszyn produkcyjnych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394268
szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Operator maszyn produkcyjnych
miejsce pracy: Brzeg/opolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11819
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Skarbimierz

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych – wykonywanie przezbrojeń, ustawianie maszyn, zmiana parametrów
  • Nadzorowanie pracy maszyn i kontrola procesu produkcyjnego
  • Wizualna kontrola jakości wyprodukowanego detalu
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Doświadczenia w przezbrajaniu lub naprawie maszyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji: czynny udział w rozbudowie zakładu – nowa hala produkcyjna, nowe maszyny
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z naszym Klientem
  • Zorganizowany transport pracowniczy z miejscowości (Grodków, Brzeg, Popielów, Lewin Brzeski, Wiązów, Lubsza)
  • Pakiet benefitów m.in. kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty przedpłacone, paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku
  • Pakiet szkoleń i możliwość uzyskania uprawnień
  • Możliwość realnego rozwoju i awansu
  • Program rekomendacji pracowników

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego na kierunkach automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika, transport, mechatronika, mechanika i budowa maszyn,

  • co najmniej 3 lat doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z naprawami, obsługą techniczna, badaniami technicznymi lub produkcją taboru szynowego,

  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną i normami, znajomości rysunku technicznego,

  • umiejętności redagowania pism urzędowych, tworzenia raportów oraz prezentacji,

  • znajomości co najmniej jednego języka obcego na poziomie dobrym (angielski lub niemiecki),

  • znajomości programów: Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCad, na poziomie zaawansowanym,

  • prawa jazdy kat. B,

  • samodzielności przy wykonywaniu indywidualnie zleconych zadań jak również umiejętności pracy w zespole pod presją czasu.

Mile widziane:

  • ukończone studia podyplomowe na kierunku budowa pojazdów szynowych lub trakcji elektrycznej.