Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394262
szukaj
Oferta z dnia: 26 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Intersilesia McBride Polska sp. z o.o.
Automatyk
miejsce pracy: Strzelce Opolskie/opolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

Zapewnienie utrzymania układów elektrycznych i automatyki przemysłowej, urządzeń elektrycznych i infrastruktury, linii produkcyjnych w stanie sprawności technicznej w oparciu o plany przeglądów oraz bieżącą analizę sytuacji. Wsparcie i realizacja nowych projektów inwestycyjnych.

Zakres obowiązków

  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych w zakładzie

  • Prace naprawcze, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki przemysłowej

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki

  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych

  • Współpraca z elektromechanikami Działu Technicznego i pracownikami produkcji

  • Przeprowadzanie optymalizacji i modernizacji układów elektrycznych i automatyki

  • Dobór, montaż, uruchomienie i kalibracja układów aparatury kontrolno-pomiarowej

  • Pomiary elektryczne okresowe: maszyn, urządzeń, instalacji, stacji zasilających

  • Utrzymywanie standardów czystości i organizacji stanowiska pracy

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • Uprawnienia elektryczne i pomiarowe, eksploatacja oraz dozór gr. 1, gr. 2;

  • Uprawnienia na podnośniki nożycowe – mile widziane

  • Język angielski – komunikatywny

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata;

  • Obsługa komputera oraz programów MsOffice (Word, Excel, PowePoint)

  • Umiejętność programowania/diagnostyki sterowników SIEMENS S7,

  • Umiejętność programowania/diagnostyki przetwornic częstotliwości producentów Schneider Elektric, Mitsubishi - mile widziane

  • Umiejętność programowania/diagnostyki sterowników Mitsubishi, Omron - mile widziane

Kompetencje behawioralne

  • Współpraca

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Innowacyjność

  • Orientacja na cel

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • praca w przyjaznej atmosferze

  • duże możliwości rozwoju

  • wzrost finansów wraz z wzrostem kompetencji

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego

  • dofinansowanie do posiłków oraz transportu do pracy

  • z funduszu świadczeń socjalnych: dofinansowanie do wczasów („wczasy pod gruszą”), bony świąteczne

  • karta Multisport i karnety rehabilitacyjne

Atrakcyjny pakiet benefitów

  • dodatek nocny,

  • dodatek za pracę w systemie trzyzmianowym,

  • nadgodziny płatne 100%,

  • nagroda jubileuszowa za staż pracy,

  • nagroda za aktywny udział w audytach oraz za szczególne osiągnięcia,

  • nagroda 7000 zł brutto w ramach programu „Poleć Znajomego”,

  • nagroda za obecność,

  • nagroda „Duma McBride” za zachowanie związane z naszymi Wartościami,

  • bony świąteczne,

  • wczasy pod gruszą,

  • profilaktyka zdrowotna - dofinansowanie do zakupu okularów korygujących,

  • karnety Multisport i rehabilitacyjne,

  • dofinansowanie do szkoleń,

  • wyprzedaż pracownicza - sprzedaż naszych produktów pracownikom po preferencyjnych cenach,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • możliwość przystąpienia do Programu Ubezpieczenia Grupowego oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK),

  • Program Wsparcia Pracowników,

  • Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa,

  • możliwość uzyskania bezzwrotnej zapomogi z FŚS,

  • Charytatywny Fundusz McBride - jednorazowego dofinansowania kosztów ponoszonych na dokształcanie dziecka.