Praca - Technolog ds. produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394159
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
MAXI Wawrzkiewicz spzoo
Technolog ds. produkcji
miejsce pracy: Ruda Śląska/śląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • tworzenie i wdrażanie dokumentacji technologicznej

  • optymalizacji już istniejących rozwiązań i procesów technologicznych

  • współpraca z działem handlowym, produkcji i logistyki

Wymagania:
Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość programu CAD mile widziana

  • umiejętność myślenia przestrzennego

  • mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

  • sumienność i dokładność

  • kultura osobista

  • uczniowie studenci o kierunku technicznym mile widziani

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju i premii w zależności od zaangażowania w wykonana pracę

  • komfortową atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole