Praca - Programista / Programistka robotów przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Autorobotics Sp. z o.o.
Programista / Programistka robotów przemysłowych
miejsce pracy: Knurów, Kopalniana 2A/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. Praca skupiona na delegacjach, aktualnie główne projekty mamy w niemczech, na słowacji i na węgrzech
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • programowanie robotów online ABB, KUKA, Fanuc

  • prowadzenie projektów instalacji i uruchomienia robotów u klienta

  • realizacja projektów za granicą

  • opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej stanowisk zautomatyzowanych

  • dozór pouruchomieniowy

Wymagania:
Nasze wymagania

  • umiejętność programowania robotów ABB/KUKA/Fanuc

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca pracę za granicą

  • pełna dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne (automatyk, robotyk, elektronik)

  • doświadczenie w branży automotive

  • znajomość innych języków obcych

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • umiejętność organizacji czasu pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyzacji i robotyzacji

  • możliwość pracy w międzynarodowych koncernach samochodowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • szkolenia z programowania robotów przemysłowych: Abb, Kuka i Fanuc

  • początkowo 3 miesiące okresu próbnego, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego