Praca - Konstruktor

szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PGNiG Technologie S.A.
Konstruktor
miejsce pracy: Krosno/podkarpackie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy – Krosno

  • Prowadzenie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem urządzeń dla górnictwa nafty i gazu lub urządzeń ciśnieniowych

  • Opiniowanie dokumentacji konstrukcyjnej dostarczonej przez klienta

  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi m.in. jednostkami notyfikującymi

  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji i instrukcji związanych z zakresem przydzielonej odpowiedzialności

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mgr inż.) z dziedziny mechaniki i budowy maszyn

  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Inventor)

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność wykonywania obliczeń z zakresu mechaniki i wytrzymałości

  • Odpowiedzialność, innowacyjność, asertywność, zaangażowanie

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Co najmniej 2 letnia udokumentowana praca na stanowisku konstruktora/projektanta

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się normami w języku angielskim

Mile widziane:

  • Umiejętność samodzielnego projektowania

  • Znajomość obowiązujących norm, przepisów i dyrektyw

  • Umiejętność samokształcenia

  • Umiejętność posługiwania się programami wspomagającymi obliczenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Ambicja, pracowitość, otwartość, umiejętność nawiązywania kontaktów

Kandydat powinien być:

  • Bezkonfliktowy, komunikatywny, koleżeński, dobrze integrujący się ze środowiskiem

  • Dyspozycyjny

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się i stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy oraz uprawnień

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych