Praca - Kierownik Produkcji / Kierownik Zmianowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2394127
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Cukiernie P. Chojecki
Kierownik Produkcji / Kierownik Zmianowy
miejsce pracy: /łódzkie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • kierowanie pracą zespołu podległych pracowników

  • organizacja pracy działu produkcji w oparciu o plany produkcyjne

  • nadzór nad realizacją oraz zapewnienie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych

  • rozwiązywanie bieżących problemów natury organizacyjnej, personalnej oraz technologicznej

  • znajomość i odpowiedzialność za przestrzeganie w procesie produkcji obowiązujących norm zakładowych, norm zużycia surowców i materiałów pomocniczych, procedur oraz instrukcji technologicznych

  • analiza raportów produkcyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziana technologia żywności)

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży spożywczej

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • nastawienie na realizację celu

  • zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia branżowe