Praca - Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2394087
szukaj
Oferta z dnia: 25 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Mergesoft sp. z o.o.
Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych,

  • implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi,

  • implementacja komunikacji z serwerem dostępu do danych z wykorzystaniem istniejącego API,

  • implementacja podstawowego przetwarzania danych na potrzeby ich prezentacji i edycji,

  • tworzenie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika.

Wymagania:
Oczekujemy:

  • umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych na systemy Android, iOS,

  • znajomości technologii .NET MAUI,

  • znajomość języka programowania C#.

Dodatkowe atuty:

  • umiejętność pracy z użyciem systemu kontroli wersji GIT,

  • znajomość technologii SQL i PL/SQL,

  • umiejętności pisania czytelnego i wydajnego kodu,

  • dopasowania do przyjętych zasad formatowania i komentowania kodu,

  • umiejętności projektowania logiki interfejsu,

  • chęci rozwoju i poznawania nowych technologii.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • udział w dużych, prestiżowych projektach,

  • pracę z użyciem nowoczesnych narzędzi i technologii (Microsoft Visual Studio 2022, Oracle SQL Developer, Microsoft DevOps),

  • pracę na pełen etat w stabilnej firmie,

  • elastyczne godziny pracy (Ty decydujesz o której godzinie rozpoczynasz pracę - 7.00, 8.00, 9.00),

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • pracę w niewielkim zespole, w przyjaznej atmosferze,

  • komfortowe stanowisko pracy z dwoma monitorami,

  • biuro w ścisłym centrum miasta.