Praca - Asystent / Asystentka Kierownika Projektu z językiem francuskim

szukaj
Oferta z dnia: 24 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PEKABEX
Asystent / Asystentka Kierownika Projektu z językiem francuskim
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Kierownika Projektu w zadaniach związanych z koordynacją prowadzonych projektów,

  • Prowadzenie analizy budżetu, harmonogramu i postępu wykonywanych robót związanych z procesem projektowania, produkcji, dostawy i montażu prefabrykowanych konstrukcji żelbetowych,

  • Administrowanie dokumentacją projektu,

  • Kontakt z inwestorami, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi,

  • Prowadzenie korespondencji z klientami,

  • Wyceny kontraktów,

  • Negocjacje i współudział w kontraktacji podwykonawców i dostawców,

  • Kompletowanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie – warunek konieczny

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem,

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • Odwaga w podejmowaniu wyzwań,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość,

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • karta Multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • dofinansowanie nauki,

  • 500/1500/2000 za rekomendację pracownika,

  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,

  • świeże owoce,

  • wsparcie z ZFŚS,

  • nauka języków obcych,

  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),

  • szkolenia techniczne,

  • udział w targach i konferencjach branżowych,

  • konkursy dla pracowników,

  • wsparcie dla cudzoziemców.