Praca - Frezer

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393790
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
RADWAG Wagi Elektroniczne
Frezer
miejsce pracy: Radom, ul. Bracka 28/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba w Radomiu, ul. Bracka 28.

  • wykonywanie elementów maszyn/ urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,

  • wykorzystywanie obróbki skrawaniem na frezarkach konwencjonalnych,

  • nadzorowanie stanów maszyn/ urządzeń obróbczych wraz z oprzyrządowaniem,

  • określanie minimalnych stanów magazynowych dla części obrabianych.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe na kierunku tokarz-frezer lub pokrewnym,

  • praktyczna znajomość obróbki skrawaniem,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

  • precyzja i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • pracowitość,

  • uczciwość,

  • dyspozycyjność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne warunki pracy,

  • wsparcie merytoryczne i opiekę osoby wprowadzającej w okresie próbnym,

  • pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole,

  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do obiadów na stołówce pracowniczej).