Praca - Elektryk

szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Gdańskie Młyny Sp. z o.o.
Elektryk
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Nadzór nad eksploatacją w zakresie zasilania, sterowania maszyn i urządzeń technologicznych elewatorów oraz sieci elektrycznej z jej wyposażeniem,

  • Realizacja planowanych i organizowanie napraw, remontów i inwestycji oraz ich rozliczanie w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej z jej wyposażeniem,

  • Wykonywanie w zakresie elektryki prac konserwacyjnych, remontowych, montażowych, usuwanie awarii (incydentów),

  • Kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania,

  • Uczestnictwo w przeglądzie stanu infrastruktury technicznej i wyposażenia kontrolno-pomiarowego,

  • Prowadzenie zakupów materiałów technicznych, części zamiennych do wykonywania napraw i remontów sieci elektrycznej, urządzeń elektrycznych zaakceptowanych do zakupu przez Kierownika Elewatora,

  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej w tym jej wyposażenia,

  • Demontowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych,

  • Dokonywanie wymian bezpieczników, styczników, termików, przewodów elektrycznych i innych elementów infrastruktury elektrycznej,

  • Podczas rozładunku statków uruchamia urządzenia rozładowcze, zapewnia sprawne działanie urządzenia poprzez wielokrotne jego przedmuchiwanie, w operuje rurą załadowczą.

Wymagania:
Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • Wiedza praktyczna z obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiarów elektrycznych,

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (min. Excel, poczta),

  • Szkolenie SEP E G1 (2 do 1 kV, 5,9,10),

  • Zaangażowanie i sprawy techniczne zakładu,

  • Dyspozycyjność,

  • Akceptacja pracy zmianowej.

  • U Kandydata mile widziane jest: znajomość programów do rysunku technicznego, szkolenia SEP w zakresie szerszym niż wymagane.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenia z system premiowym,

  • Dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowania do przedszkola/żłobka, paczki na święta, świadczenia okolicznościowe),

  • Prywatne ubezpieczenie PZU,

  • Pakiet medyczny i sportowy.

  • Pakiet relokacyjny dla osób spoza Trójmiasta.