Praca - Technik / konserwator obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
STRABAG PFS
Technik / konserwator obiektu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja instalacji i urządzeń budynkowych (instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze, wentylacyjne)

  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń

  • usuwanie awarii

  • współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • raportowanie zgodnie z procedurami

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie o kierunku technicznym

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze technicznej nieruchomości

  • znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, niskoprądowych, systemów BMS

  • uprawnienie energetyczne zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV.

  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane), zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m

Dodatkowe informacje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • opiekę zdrowotną, ubezpieczenia, Multisport

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.