Praca - Elektryk / Serwisant taboru kolejowego

szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Elektryk / Serwisant taboru kolejowego
miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • praca przy taborze kolejowym, a w tym:

    • naprawy,

    • wymiany,

    • obsługa urządzeń i podzespołów.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenia w zawodzie oraz doświadczenia na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika,

  • posiadania uprawnień SEP powyżej 1 kV,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 m),

  • znajomości obsługi komputera,

  • umiejętności:

    • czytania schematów elektrycznych ,

    • czytania dokumentacji technicznej,

    • posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową

    • posługiwania się narzędziami,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pakiet medyczny i sportowy,

  • dofinansowanie do wczasów,

  • kursy i szkolenia.