Praca - Lider projektu w dziale technicznym

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393556
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Lider projektu w dziale technicznym
miejsce pracy: Biały Bór (pow. grudziądzki, gm. Grudziądz), Biały Bór/kujawsko-pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 11278
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Biały Bór k. Grudziądza

Zadania:

  • Zarządzanie projektami oraz tworzenie koncepcji w obszarze automatyzacji linii produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie, realizację i ukończenie projektu (zarówno kwestie techniczne, jak i ekonomiczne – kontrolowanie budżetu danego projektu)
  • Uczestnictwo w przygotowaniu strategii rozwoju technicznego firmy
  • Raportowanie z postępu prac oraz kontrola jakości wykonywanych i powierzonych zadań
  • Uczestnictwo w pracach innych zespołów projektowych
  • Współpraca i rozwój kontaktów handlowych i technicznych z dostawcami, a także przygotowywanie zapytań ofertowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana budowa maszyn)
  • Umiejętność pracy w programach 2D i 3D
  • Doświadczenie w obszarze mechaniki, automatyki, znajomość normy maszynowej
  • Podstawowe doświadczenie w projektowania instalacji pneumatycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na rozwój i proaktywna postawa

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Premia oraz nagroda roczna za brak absencji
  • Możliwości rozwoju poprzez realizację projektów, wprowadzanie nowych technologii
  • Dodatkowe wynagrodzenie z tytułu zgłoszonych pomysłów usprawnień w programie Kaizen oraz poleceń pracowników
  • Benefity: prywatna opieka medyczna – finansowana przez pracodawcę, pakiet ubezpieczenia grupowego, karta sportowa, bony lub paczki świąteczne
  • Wspólne świętowanie różnych świąt: Tłusty Czwartek, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Jubileusze, przejścia na emeryturę

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze wymagania:

  • chęć nauki i pracy w branży opakowań

  • motywacja i zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-18 / 18-6)