Praca - Specjalista w Dziale IT / Help Desk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393553
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
TRAKCJA S.A.
Specjalista w Dziale IT / Help Desk
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Obsługa zgłoszeń przy pomocy dostępnych aplikacji, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie komputerów, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania;

  • Nadawanie uprawnień dla użytkowników;

  • Instalowanie i konfigurowanie oprogramowania na urządzeniach;

  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja;

  • Realizacja procesów zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami;

  • Udział w testowaniu nowych rozwiązań.

Wymagania:
Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w Dziale HelpDesk lub pokrewnym;

  • Dobra znajomość obsługi komputerów, oraz urządzeń peryferyjnych;

  • Wiedza w rozwiązaniach pracy grupowej MS365;

  • Podstawowa znajomość usług i infrastruktury sieciowej;

  • Nastawienie na współpracę i chęć pomocy;

  • Samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów;

  • Komunikatywność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach;

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika;

  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny;

  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii);

  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami;

  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenie pracownika (500-5000zł brutto).